Jdi na obsah Jdi na menu

10.mistrák st. žáci 2012/2013

14. 11. 2012

Odložené utkání se hrálo za velké mlhy. Začátek byl pro oba týmy velmi divoký. V první minutě soupeř zaútočil a bylo to 1:0 pro domácí. Z protiútoku Sára centroval a domácí si vstřelili vlastní gól. Pak následovala naše desetiminutovka, kdy jsme rychle vsřelili 3 branky - O.Rubeš, M.Šebesta a M. Týgl. V závěru poločasu za už špatné viditelnosti domácí vstřelili drohou branku.
Druhý poločas se hrál za umělého osvětlení, ale vititelnost byla velmi špatná. Domácí ale chtěli stále hrát v domění, že utkání otočí až naše pátá branka O. Rubeše udělala jejich snažení konec. Pak bylo utkání 10minut před koncem zápasu ukončeno pro špatnou viditelnost.

sestava: Lomička - Dundr - Falcník - Pospíšil - Kutil - Týgl - Veltruský - Cimrman - Šebesta - Sára - O.Rubeš - Tichý - Baňka V.

branky: O. Rubeš 2, Sára 1, Šebesta 1, Týgl 1