fotogalerie hráčů  sezona 2006 / 2007

24.6.2006

Přátelské utkání

Sestava:

1. poločas utkání:                                                  2.poločas utkání:

Aron                                                                  Aron

Hložek     Kemr     Adam                                  Hložek     Kemr     Adam

Petržilka                                                               Hotař

Lacko     Vokřál     Hotař     Novotný         Lacko     Vokřál     Petržilka     Novotný

Hovorka     Tomrle                                            Hovorka       Tomrle

Branky: Tomrle, Vokřál, Petržilka

Diváci: 80

18.6.2006

11.Mistrovské utkání

K jedenáctému mistrovskému utkáni na jaře a zároveň poslední mistrovský zápas jsme sehráli na domácí půdě proti Stochovu, který drží druhou příčku v tabulce. Do zápasu jsme naskočili "polomrtví" nevraceli jsme se se soupeři a tak nás soupeř potrestal ze standartní situace. Krásný přímák našla hostujícího hráče, který usměrnil první gol Stochova do naší síťě hlavou.1:0 pro Stochov. Po potrestání jsme začali běhat, narážet si a vytvářeli jsme si šance. Největší šance měl Lacko, který dvakrát nepřekonal brankáře. Do poločasu jsme si ještě udělali pár šancí, ale neproměnili jsme je. Poločas skončil 1:0 pro Stochov. Do druhé půlky zápas jsme museli jít beze změn. Začátek druhé půlky jsme měli dobrý, ale rozhodčí vždy naší šanci ukončil. Pískal proti nám !! Soupeř nás potrestal rychlým brejkem 2:0 pro Stochov. My jsme se nevzdali a šli jsme bojovat proti dvanácti hráčům 11 hráčů + rozhodčí!!. Chvilku po druhém golu nám dal šanci Vokřál,který se krásně trefil 2:1 pro Stochov. My jsme chtěli ještě víc a začali jsme bojovat o každý míč. Těsně před koncem jsme strhli tři body Stochovu, protože se trefil opět Vokřál, který hrál svůj velký zápas. Stochovští úplně druhý poločas odpadli a neměli žádné šance, ale bohužel jsme už nepotrestali pasivitu soupeře, atak skončil zápas 2:2 ale tento výsledek s druhým je přijatelný a to ještě měli 100% podplaceného rozhodčího, protože takovýhle výkon rozhodčího byl úplně nejhorší!!.

Sestava:

1.poločas utkání:                                    2.poločas utkání:

Kuchařík                                                Kuchařík

Hložek     Kemr     Petržilka                   Hložek     Kemr     Petržilka

Lacko                                                     Hotař

Hovorka     Vokřal     Hotař   Novotný          Lacko    Vokřal    Hovorka    Novotný

Adam   Tomrle                                       Adam     Tomrle

Branky: Vokřál 2

Střídání: Bez střídání(málo hráčů)

Diváci: 45

14.6.2006

10.Mistrovské utkání

K desátému mistrovskému utkání jsme nastoupili na půdě domácích Jedomělic, které drží poslední místo v tabulce. Na zápas jsme se vůbec nesešli, tak jsme museli první poločas hrát v desíti. Už od začátku bylo vidět, který tým chce vyhrát a byla také
vidět rozdíl mezi kvalitami týmů. Během celého utkání svítilo silné sluníčko, které bralo hodně sil. My jsme se s tím poprali docela dobře. Během prvního poločasu jsme nastříleli 8 golu a žádný jsme nedostali. Do druhého poločasu jsme se museli obejít bez Hložka, který musel na koncert, tak jsme se museli vydat do boje v devíti hráčích. Celý druhý poločas jsme hráli na soupeřově polovině a přidali jsme dalších 8 branek, ale bohužel jsme také jednu branku obdrželi po nedůrazném souboji obránce s domácím útočníkem. Zápas tedy skončil 16:1 pro Zichovec, tento výsledek za takovým teplých podmínek je dobrý. Naše mužstvo se, ale už připravuje na veliký souboj o přední příčky se Stochovem, které se bude konat v neděli od 9 hodin. Omlouvám se, ale bližší informace si nepamatuji. :-)

Lidický pohár

K finále Lidického poháru jsme se museli obejít bez dvou opor Kemra a Lacka, ale skvělá taktika trenéra vyšla na jedničku. Lidický pohár jsme vyhráli s přehledem.

Smečno-SK Zichovec 0:3
Hřebeč- SK Zichovec 1:4.

Všem hráčům, kteří hráli a trenérovi děkujem za výkon.

Obrazek

Obrazek

3.6.2006

9.Mistrovské utkání

K devátému mistrovskému utkání na jaře jsme nastoupili proti Hrdlívu, který je v tabulce na devátém místě. Už od začátku jsme se hrnuli k soupeřově brance. První šanci si vytvořil Hovorka, který nebyl faulován, ale rozhodčí nařídil pokutový kop. Toho se zmocnil Lacko, který přesnou ranou dal na 1:0 pro Zichovec. Asi po 5 minutách byl faulován v pokutovém území Vokřál a rozhodčí nařídil druhý pokutový kop. Hovorka si řekl o šanci a s přehledem uklidil balon do sítě 2:0 pro Zichovec. Poločas jsme dohrávali se šancemi, ale nevyužili jsme.Tímto stavem skončil první poločas. Během poločas jsme změnili úplně rozestavení týmu. Do útoku šla oťukaná dvojice Houda - Kemr, kterým to spolu jde. Soupeř byl zaskočen rychlým golem Kemra. Zápas jsme měli pod kontrolou a dohrávali jsme ho s velkým přehledem.
Dalším šťastným střelcem se stal Vokřál. Poté si taky dal gola Houda a začala exibice. Další gol přidal Lacko. Hned za okamžik jsme slavili další gol Vokřála. Druhý gol si také ještě dal Kemr. A další goly si dali Lacko a Vokřál, kteří tím završili hattrick. Tímto skorém skončil zápas, kde Zichovec byl jasně lepším mužstvem a zaslouženě vyhrál. Hrdlív-SK Zichovec 0:10 (0:2).

Hovorka, 2 Kemr, 3 Lacko, 3 Vokřál, Houda

Střídaní: Jen taktické střídaní ( Byli jsme zde pouze v 11 lidech)

Diváci: 60

1.6.2006

Místo tréninku jsme si zahráli přátelské utkání s Beřkovicemi, které byli v Panenském Týnci na soustředění. Zápasem jsme procházeli skvěle, ale zase jsme dělali chyby v obraně.

SK Zichovec-Beřkovice 11:2.

28.5 .2006

8.Mistrovské utkání

K utkání proti Hostouni jsme nastoupili na podmáčeném terénu, který dělal problémy, jak hostujícímu týmu, tak i nám hned od prvních minut jsme si vytvářeli šance a hostující tým jsme do žádné nepouštěli. Po průniku do velkého vápna hostů se Vokřál s balonem dvakrát otočil a předložil Houdovi výbornou přihrávku, Houda přehodil golmana, který v zápětí nevěděl kde je balon, který se po lobu odrazil od břevna a Houda rybičkou zakončil 1:0 Po pár minutách se k balonu opět dostal Vokřál moc se nerozmýšlel a poslal skákavou střelu na bránu hostí kterou golman nepochopitelně pouští a   tým Zichovec vede 2:0. Trávník byl velice mokrý a po souboji uprostřed hřiště, ze kterého sice Kemr vyšel vítězně, ale musel si převléknout promočený dres. Do poločasu jsme přidali ještě jeden gol, který vsítil Lacko. Do druhého poločasu jsme nepřišli tak aktivní jako do toho prvního hráči Hostouně se několikrát nebezpečně přiblížili domácí brance, ale útoky Hostouně zastavoval buď domácí golman Ladislav Kuchařík a nebo obrana, která hrála ve složení Veltruský, Kemr a Krahulík. Další gol přidal Vokřál po něm hned Lacko a to už jsme měli vítězství téměř jisté a zápas jsem v klidu dohrávali. Skore bylo asi deset minut před koncem 5:0 a do útoku se dostal Hovorka, který lobem pokořil golmana a posunul skore na 6:0 poslední gol zapasu si připsal Vokřál střelou po zemi vedle gomana, který s už jen oddychl že je konec zápasu.Vokřál tímto golem završil hattrick a stal se podle většiny lidí mužem zápasu :-D.

24.6.2006

V semifinálovém utkání Lidického poháru jsme nastoupili proti vedoucímu týmu okresního přeboru starších žáků Velké Dobré.Zápas jsme začali podstatně lépe než soupeř, hned ve 3 minutě měl šanci Hovorka, ale nesmyslně odpískaný ofsajd, který nemohl být, protože balon na Hovorku  směřoval z autového vhazování.Do dalších šancí jsme se zkoušeli tlačit jak středem obrany, tak i po křídlech, ale rychlonozí obránci nám nedovolovali pronikat do blízkosti né moc jistého golmana. Po podařené kombinaci ve středu hřiště se k balonu dostal Petržílka a vyslal na hostujícího golmana né moc povedenou střelu, která mu propadla vedle ruky 1:0 pro SK Zichovec. Další podobnou střelu, kterou vyslal Hovorka golman taktéž nechytil a    bylo to rázem 2:0.Po šancích, které přišli z obou stran se tým Velké Dobré dostal do jediné větší šance prvního poločasu, ale opět precizní práce   Josefa Krahulíka a Michala Kemra nedovolila nic jiného než rohový kop hostů. Tým Zichovec se neobvykle dostal do útoku po křídle a hned z toho    byl závar před bránou hostí, odražený balon zastavil Hotař a vybídl Lacka ke skórování 3:0.Do konce prvního poločasu se už skóre neměnilo a do   šaten se tedy odcházelo za stavu 3:0 ve prospěch domácího týmu.Do druhé půle jsme nastoupili svěží na pohodu.Hostujícímu týmu prospěla výměna stopera s jedním z útočících hráčů, která hostujícímu týmu pomáhala se více prosadit v akcích směrem dopředu do jedné z nich se dostal už dříve zmiňovaný stoper Velké Dobré, ale golman Kuchařík mu sebral míč od kopaček a ukázal tím proč je golmanskou jedničkou v týmu Zichovec.   Zichovec se dostával do šanc,í tento poločas už jen sporadecky jedna z takových byla akrobatická vložka Tomáše Houdy, který se pokoušel    překvapit golmana hostujícího týmu, ale ten byl pozorný a včas na místě.Velká Dobrá se ještě snažila udělat něco s výsledkem a to se jí povedlo jeden z útočníků snížil na 1:3 z pohledu Velké Dobré.Tím však zápas ještě neskončil hráči si uvědomili, že by tak to lehce mohli přijít o dobrý výsledek a   začali opět dohrávat osobní souboje a nedávali hostům příležitost o útok.Opět po jedné ze zdařilých kombinací ve středu pole se k balonu dostal osamocený Vokřál, který utekl dvěma ze tří obránců a předložil Houdovi krásný balon, který Houda nekompromisně uklidil do sítě hostujícího týmu tímto gólem Houda uzavřel stav zápasu na 4:1.Tým SK Zichovec postoupil do finále Lidického poháru, který se bude konat 10.6.2006 v Lidicích.

Branky: Petržilka, Hovorka, Lacko, Houda

Střídání: Hokejové střídání (kdo nemohl šel střídat)

Diváci: 50

20.5.2006

7.Mistrovské utkání

K utkání s Hřebčí jsme nastoupili s jediným cílem získat tři body, které jsme nutně potřebovali k tomu abychom byli co nejblíže postupovému místu tedy prvnímu...Zápas se začal pro tým Zichovec vyvíjet docela dobře zpočátku jsme měli pouze náznaky šancí, které jsme nedotahovali do konce. Jedna z takových byla odražená střela Petržílky která se dostala k Houdovi ale ten trefil uhýbajícího Hovorku před balonem.Domácí fotbalisti toho moc neukazovali pouze s pravým křídlem jsme měli trochu starosti, ale precizní práce Krahulíka nás držela nad vodou. Asi v 19. minute se po kombinaci s Hovorkou se k balonu dostal Vokřál, ten nádhernou kolmicí vybídl Houdu k 40 ti metrovému sprintu, po kterém se Houda nemýlil 1:0 pro Zichovec.dalších 10 minut se v podstatě nic nedělo, ale v závěru první půle přišel první ze dvou výpadků Zichovecké obrany a domácí tým srovnal krok na 1:1 těsně před odpískáním poločasu přišla pro hostující tým pořádná sprcha po zahrání rohového kopu se k balonu opět dostal nehlídaný hráč Hřebče a otočil skoré na 2:1 pro domácí. Do druhého poločasu nastoupila obě mužstva beze změn opět se prvních 10 minut takřka nic nedělo až na pár pokusů, jak na domácí tak na hostující straně.Tým Zichovce se nechtěl smířit s tím, že by si domů odvážel porážku 2:1 a začal stupňovat tempo zápasu nejprve se do dvou šancí dostal Lacko, ale skvěle ho bránící obrana mu nedala příležitost proměnit tyto šance.Domácí si začali uvědomovat, že mají nahráno na skvělý výsledek a začali hru kouskovat to se však nelíbilo Hovorkovi, který měl se soupeřem číslo 7 menší slovní přestřelku.tým Zichovec se čím dál tím víc dostával do větších a větších příležitostí, které jim, ale v posledních chvílích hatil buď golman domácího týmu, a nebo nepřesnost Zichoveckých hráčů.Ale nakonec se tým Zichovec dočkal zaslouženého vyrovnání po kombinaci po ose Petržílka Vokřál Houda a opět Vokřál se nádherně trefil téměř ze 40 metrů byla to nádherná rána, která zapadla pod břevno domácího týmu. Tým Zichovec pak ještě sahal po vítězství, ale obrat v zápase se Zichovci už nepovedl a tak si domů odváží cenný bod za remízu 2:2.

10.5.2006

Výhrou nad Otvovicemi jsme si zajistili postup v Lidickém poháru.

14.5.2006

6.Mistrovské utkání

K šestému utkání jsme nastoupili na domácí půdě. Před utkáním jsme se domnívali, že soupeř bude lépe bránit a lépe přecházet z obrany do útoku ale na hřišti tomu tak nebylo. Po krásném začátku se mohl hned radovat Hovorka, ale netrefil
branku.Po chvilce narážeček a přesných přihrávek se prosadil Lacko.Po něm se trefil Veltruský. Další branku dal Vokřál. Do konce poločasu se stihl trefit ještě Hovorka. Během poločasu přišla změna v kádru.Ze hřište odešel Veltruský a na hřiště přišl Houda.Po pauze jsme se také trefovali Lacko přidal ještě tři goly.Hovorka přidal také tři goly.Vokřál jeden gol a střídající Houda dal jeden gol.Celé utkání jsme měli ve vlastních rukou.Vytvářeli jsme si šance, proměňovali jsme je a dobře bránili.Výsledek 12:0 vše říká za naši hru.

Turnaj: Memoriál Zdeňka Vejvody Kladno

Na turnaj jsme přijeli o jednu hodinu před hlavím úvodem turnaje, ale nevadilo nám to, neboť jsme se připravovali na turnaj psychicky První utkání jsme pokazili ze všech stran: nevraceli jsme se s hráči , neběhali jsme, neproměňovali jsme vyložené tutovky. tak jsme zaslouženě prohráli 3:1.
Druhý zápas jsme odehráli se slabším Kablem Kladno. V tomto zápase nechal trenér odpočívat hvězdy týmu na další utkání, atak si zahráli ti co si moc ještě nezahráli. Většinou náhradníci se ukázali jako dobří a zápas vyhráli 3:1 a to je dobrý.
K poslednímu utkání ve skupině jsme nastoupili proti Buštěhradu.V tomto utkání jsme se snažili, bojovali, ale výsledek 1:1 nám nezaručil postup ze skupiny, a tak jsme museli bojovat o 5. až 8.místo.
Čtvrtý zápas jsme odehráli s Kamennýma Žehrovicema. Tady jsme dali
jediný gol těsně před koncem 1:0.
K poslednímu utkání jsme nastoupili proti domácímu Slavoji Kladno, zápas skončil 1:1.
Domů si odvážíme páté místo.

Obrazek

7.5.2006

5.Mistrovské utkání

K pátému mistrovskému utknání jsme nastoupili v nezvyklý čas od 15,00 hodin, Už před utkání jsme věděli, že to bude těžký zápas.Na špatném terénu míče odskakovali,nedalo se hrát fotbal po zemi.terénem jsme se museli porvat. Už za okamžik jsme dali o sobě vědět, protože po krásném rohovém kopu Lacka se prosadil v malém vápně hlavičkou Hovorka.Tento stav vydržel až do konce prvního poločasu. O poločas jsme provedli jedno střídání.Hřiště opustil Hložek a místo něj nastoupil Houda.V druhém poločasu jsme také měli velký tlak, ale druhý gol přišel až ke konci utkání když po krásném průniku poslal balon do sítě Vokřál.
Na konečných 3:0 dal Petržilka, který se trefil přesnou trefou mezi nohy golmana.

4.Mistrovské utkání

Ke čtvrtému mistrovskému zápasu jsme měli výhodu domácího prostředí. Na zápas už byla připravena naše hvězda Vokřál, který se nešťastně zranil na utkání dorostu a zlomil si ruku. Na úvod utkání jsme byli velice aktivní a měli jsme chuť hrát. Po krásném rohovém kopu se prosadil hlavičkou Vokřál. Dalším skvělým momentem byla krásná střela Petržilky, který šajtlí trefil růžek branky.
Třetí gol pro Zichovec přidal z přímého kopu Lacko,který poslal prudkou střelu na branku, ale brankář neměl šanci.Tento stav vydržel až do konce prvního poločasu. Druhou polovinu zápasu jsme hráli krásný fotbal a snažili jsme se dát další gol, ten přišel zanedlouho. Z voleje se trefil Petržilka. Poslední gol utkání dal Petržilka, který dal svůj Hattrick v dnešním utkání.
Se skore 5:0 pro domácí jsme byli velmi spokojeni, i když to mohlo být lepší.

3.Mistrovské utkání

Ke třetímu utkání jsme přijeli jako velcí favoriti na poslední mužstvo z Brandýsku.Na utkání jsme se dostavili pouze v jedenácti.
Ze začatku zápasu bylo na hřišti vidět,jako by jsme nehráli s posledním,ale s týmem hrající prostředek tabulky.Prvních 20 minut jsme okupovali branku domácích.Domácí hráči dobře odolávali a s brejků ohrožovali i naši branku.První gol a zároveň
poslední gol v tomto utkání dal Kédl.Tento stav trval až do konce prvního poločasu. Do druhé půlky jsme museli jít bezezměn, protože nebyl nikdo na střídaní. První takovou šancí byla střela Petržilky, ale šla vedle branky. Pote ze 100% šanci, kdy stál Kédl sám před brankou a střílel z malého vápna, ale střílel nad. Zápas jsme dohrávali v klidu a chtěli jsme přidat další gol.To se nepovedlo, a tak si vezeme ze soupeřova hřište 3 body za stavu 1:0 pro hosty.

2.Mistrovské utkání

K našemu prvnímu domácímu utkání jsme nastoupili s jasným cílem vyhrát utkání s nejvyšším skore.Už od první minuty jsme měli několik šancí,které jsme nevyužili největší měl Lacko ,když běžel sám na brankáře,ale trefil jen brankáře.Po deseti minutách hry přišel zlom, když Hovorka dal dva rychlé goly. Soupeř už byl vyčerpaný a další gol dal Petržilka. Po brejku už zvyšoval Lacko na 4:0. Tento stav vydržel až do konce prvního poločasu. Do druhé půlky jsme nastoupili bezezměn. Hned na začátku jsme dali vědet krásným golem Lacka ze strany hřiště. Další trefu přidal z penalty Hovorka a byl to jeho Hattrick. Po chvilce hraní dal Hovorka už jeho čtvrtý gol. Další trefou byla střela Hložka.
Na konečných 9:0 dal střelou k tyčce Kédl.

Lacko      Vokřál       Novotný

Před prvním mistrovském utkáni proti Smečnu jsme drželi minutu ticha za úmrtí Předsedy fotbalového svazu okresu Kladno.
V první polovině zápasu jsme měli několik šancí, ale nedokázali jsme balon usměrnit do branky.Když se trefil smečensky útočník
 krásnou střelou pod břevno prohrávali jsme 1:0. tento výsledek trval až do konce prvního poločasu.Do druhé poloviny jsme na-
stoupili se změnami.Kuchařík vystřídal za Hotaře,který se posunul místo Hovorky do útoku.Hovorka se zařadil do středu zálohy
na pravého beka se zařadil Veltruský.Na začatku druhého poločasu jsme kopali přímý kop po centru se míč dostal k Lackovi a ten
neváhal a proměnil 100% šanci 1:1.Před koncem zápasu nás oslabil Hovorka po strkanici se smečenským hráčem.V závěru utkání
jsme udělali chybu ve vápně a soupeř toho využil 2:1. Po necelých 2 minutách jsme udělali tu samou chybu a dostali třetí gol.Tento

Turnaj žáků hala Kablo Kročehlavy

Týden po turnaji přípravek pořádal fotbalový oddíl Kablo Kročehlavy další halové klání určené tentokrát žákům. Spokojeni z něj odjížděli borci Slovanu Velvary, kteří si ve finále poradili s domacím Kablem těsně 2:1. Velvarští začali vysokým vítězstvím nad Otvovicemi 7:1. Jejich soupeř zaslouží pochvalu za něco jiného. Pořadatelům se totiž na poslední chvíli omluvil Buštěhrad (omylem se přihlásil na dva turnaje) a právě Otvovice měly tolik hráčů, že nakonec sestavily dva výběry. Vrátíme-li se k Velvarům, kromě Kabla je pozlobila ve skupině Rudná, nakonec bronzová. Čtvrtý skončil Zichovec, jenž si odvezl domů kromě jiného i cennou remízu 1:1 s Kablem a finále mu uniklo jen kvůli horšímu skóre. Už zmíněné výběry Otvovic se popasovaly v duelu o páté místo, kde úspěch slavilo béčko v poměru 1:0. Černému Petrovi se vyhnul v utkání o sedmou příčku Brandýsek triumfem 4:1 nad Žižicemi. Pořadatelé vyhodnotili také nejúspěšnější chlapce. Mezi brankáři vybrali domácího Jana Vondráka, nejlepší střelci pak byli dva - Patrik Slezák a Jan Seidel. Oba hrají za Otvovice.

O 3. místo: Rudná - Zichovec 1:0.
O 5. místo: Otvovice B - Otvovice A 1:0.
O 7. místo: Brandýsek Žižice 4:1.

27.2.2006

Turnaj  žáků ve Zdicích: Žákovská umělka 2006

Proti původně plánovaným sedmnácti celkům se jich na zdickém turnaji Žákovská umělka 2006 díky nemocem objevilo třináct, které odehrály v sobotu a neděli dvě základní skupiny, ze kterých postoupily čtyři nejlepší celky do nadstavbových skupin finálové části turnaje, která se odehraje v sobotu. Nejlépe si vedl vítěz SK Zichovec, který vyhrál všechny své zápasy, ve skupině B byly nejlepším celkem Hořovice, které podlehly pouze Dobříši. Zklamáním byly výkony Spartaku Příbram, který ve skupině B vypadl. K vidění byly i dva dvouciferné výsledky a naopak také jedna bezbraková remíza.

Skupina A:

FK Český lev Beroun - TJ KDC Beroun 2:3, FK Olympie Zdice - FK Rudná 0:4, TJ KDC Beroun - FK Rudná 1:0, FK Olympie Zdice - TJ KDC Beroun 1:1, FK Český lev Beroun - SK Zichovec 0:2, FK Olympie Zdice - SK Zichovec 0:5, SK Zichovec - Spartak Rožmitál 1:0, TJ KDC Beroun - Spartak Rožmitál 3:3, SK Zichovec - FK Rudná 1:0, FK Český lev Beroun - Spartak Rožmitál 0:1, FK Olympie Zdice - FK Český lev Beroun 0:2, SK Zichovec - TJ KDC Beroun 1:0, FK Český lev Beroun - FK Rudná 1:3, Spartak Rožmitál - FK Olympie Zdice 4:0, FK Rudná - Spartak Rožmitál 0:2.

Skupina B:

FK Králův Dvůr - Ostrovan Zadní Třebaň 1:0, SK Hudlice - AFK Loděnice 0:4, Spartak Příbram - MFK Dobříš 0:2, FK Králův Dvůr - SK Hudlice 3:0, MFK Dobříš - SK Hořovice 1:0, AFK Loděnice - Spartak Příbram 2:0, SK Hudlice - Ostrovan Zadní Třebaň 0:5, Spartak Příbram - FK Králův Dvůr 0:1, SK Hořovice - AFK Loděnice 2:0, Ostrovan Zadní Třebaň - MFK Dobříš 2:1, FK Králův Dvůr - SK Hořovice 1:2, SK Hudlice - Spartak Příbram 0:2, MFK Dobříš - AFK Loděnice 3:2, Spartak Příbram - Ostrovan Zadní Třebaň 0:3, SK Hořovice - SK Hudlice 13:0, AFK Loděnice - Ostrovan Zadní Třebaň 3:0, FK Králův Dvůr - MFK Dobříš 0:0, Spartak Příbram - SK Hořovice 1:3, AFK Loděnice - FK Králův Dvůr 0:1, SK Hořovice - Ostrovan Zadní Třebaň 4:0, MFK Dobříš - SK Hudlice 10:1.

Skupina E:
A1 SK Zichovec, A4 FK Český lev Beroun, B2 MFK Dobříš, B3 FK Králův Dvůr.

Skupina F:
B1 SK Hořovice, B4 AFK Loděnice, A2 Spartak Rožmitál, A3 TJ KDC Beroun.

Rozpis nadstavby
A1-B3 SK Zichovec - FK Králův Dvůr, 8:30 B1-A3 SK Hořovice - TJ KDC Beroun, 9:00 A4-B2 FK Český lev Beroun - MFK Dobříš, 9:30 B4-A2 AFK Loděnice - Spartak Rožmitál, 10:00 B2-A1 MFK Dobříš - SK Zichovec, 10:30 A2-B1 Spartak Rožmitál - SK Hořovice, 11:00 B3-A4 FK Králův Dvůr - FK Český lev Beroun, 11:30 A3-B4 TJ KDC Beroun - AFK Loděnice, 12:00 A1-A4 SK Zichovec - FK Český lev Beroun, 12:30 B1-B4 SK Hořovice - AFK Loděnice, 13:00 B2-B3 MFK Dobříš - FK Králův Dvůr, 13:30 A2-A3 Spartak Rožmitál - TJ KDC Beroun.

V sobotu se na hřišti s umělým povrchem ve Zdicích odehrála nadstavbová část Žákovské umělky 2006. V ní se původně mělo představit osm mančaftů, nakonec se ale představilo jen šest žákovských týmů. Do nadstavbové části nenastoupily Hořovice a Rožmitál. Došlo i ke změně herního systému. Šestice mančaftů se utkala systémem každý s každým. Nejvíce se dařilo družstvu SK Zichovec, které nenašlo ani v jediném utkání přemožitele a nakonec se stalo celkovým vítězem turnaje. Druhé místo obsadili žáci Českého Lva Beroun a třetí skončila Dobříš.

Výsledky:
Český Lev Beroun - Zichovec 0:2, Dobříš - Český Lev Beroun 2:3, Zichovec - KDC Beroun 0:0, KDC Beroun - Loděnice 1:1, Loděnice - Králův Dvůr 1:1, Dobříš - Zichovec 0:1, Český Lev Beroun - KDC Beroun 2:1, Zichovec - Loděnice 3:1, KDC Beroun - Králův Dvůr 1:1, Dobříš - KDC Beroun 1:1, Český Lev Beroun - Loděnice 4:2, Zichovec - Králův Dvůr 0:0, Dobříš - Loděnice 4:2, Český Lev Beroun - Králův Dvůr 1:2, Dobříš - Králův Dvůr 1:0.